Genel Özellikler

 • - 1-99 Level Emek Server
 • - Yeni Zindan Güncellemeleri
 • - Global Pazar Sistemi
 • - Sınırsız Yang Sistemi
 • - Güvenli Bilgisayar [SMS Onaylı]
 • - Gelişmiş Hile Koruması
 • - Tüm Zindanlara Bireysel Giriş
 • - Zindan Takip Sistemi
 • - Gelişmiş Efsun Botu
 • - Arınma Gecesi Etkinliği
 • - Yeni Farm Bölgeleri
 • - Düşen İtemleri Gösterme Sistemi
 • - Hesap Kayıt Sistemi
 • - Alışveriş Geçmişi Sistemi
 • - Otomatik Günlük Etkinlikler
 • - Hızlı Kanal Değiştirme
 • - Lonca Ajan Sistemi
 • - Lonca Geçmişi Sistemi
 • - Ronark Savaş Sistemi
 • - Yeni Silah Fişleri ve Zırh Kostümleri
 • - Yeni Güçlü Binek Sistemi
 • - Grup Kutsama Sistemi
 • - Profil Görüntüleme Sistemi
 • - HP-SP Onaylı Düello Sistemi

Efsun Tablosu

Efsun Adı Oran
Güç - Zeka - Canlılık - Çeviklik 12
Max HP 3000
Saldırı Hızı 8
Hareket Hızı 20
Büyü Hızı 20
HP - SP Üretimi 30
Zehirleme - Sersemletme - Yavaşlama Şansı 8
Kritik - Delici vuruş şansı 10
Yarı insanlara karşı güçlü 15
Büyüye Karşı Dayanıklılık 15
Mistik - Ölümsüz - Şeytan (Benzeri Efsunlar) 20
Bütün Savunma Oranları 15

Oyuna Başlangıç


Başlangıç seviyesi : 1

Oyuna başlangıç parası : 500K

Şebnem ve Ejderha Tanrıları sınırsız olarak başlangıçta verilir !

Oyuna yeni başlayan tüm oyunculara set kostüm hediye !

Başlangıç nesneleri efsunlu ve taşlı olarak oyuna başlarsınız.

Exp Drop: x200 - Yang Drop: x200

Oyuna yeni başlayan tüm oyunculara Buffi !

Dönüşümlerimiz

Oyunumuzda yer alan dönüşümler aşağıda listelenmektedir

Silah Dönüşümleri

Savaşçı

Sura

NinjaŞamanİç İtem Dönüşümleri

Bilezik
KaskZindan Takip SistemiEnvanterinizde bulunan hızlı menüden zindanların kaç dk süresi kaldığını takip edebilir, direkt ışınlanabilirsiniz.

Bir çok yeni zindan güncellemesi Lidya2'de sizleri bekliyor..Yeni Nesne Üretim EkranıYeni kategorilendirilmiş nesne üretim ekranı sayesinde hızlı & sorunsuz üretim gerçekleştirebilirsiniz.
Global SistemiToplam 2 sayfa olarak 24 saat pazar kurabilirsiniz.

Pazarınıza her haritadan nesne ekleyebilir & çıkartabilir & güncelleyebilirsiniz.Nesne Arama SistemiNesne arama sistemimiz basit ve kullanışlıdır. Yapmanız gereken tek şey, aradığınız ürünün adını girmek ve kısa süre içerisinde mevcut ürünlerin bulunduğu mağazalar sizin için hem haritada, hemde ok işaretiyle işaretlenecektir.Ticaret Aynası SistemiTicaret Aynası, premium nesnesini elde ettiğinizde nesne arama penceresinde otomatik olarak açılır ve oyunda bulunan tüm pazarlardan istediğiniz nesneleri hızlı bir şekilde bulmanızı ve satın almanızı sağlar.Pazar Geçmişi SistemiPazarınızdaki itemleri hangi oyuncunun, hangi tarihte aldığını görebilirsiniz.Uzaktan Ticaret SistemiUzaktan ticaret, farklı haritalarda olan oyuncuların ticaret yapmasını sağlayan sistemdir.

Ticaret yapmak istediğiniz kişiye fısıltı üzerinden UT tıklamanız yeterlidir.Uzaktan NPCOyun içerisinde istediğiniz harita'da npc'lere uzaktan erişebileceksiniz.

Uzaktan Market Özelliği Envanter yanı Hızlı Menüde bulunmaktadır.Sayfalı NPCOyunumuzda NPC'ler, ürün sayısına göre otomatik sayfalama yapmaktadır.Premium Dekorasyonİpek Bohça, çevrimdışı pazarlarınızın farklı ve dikkat çekici görünmesini sağlar.

Oyun içerisinde bosslardan ve nesne marketten elde edilebilir.Ekstra EnvanterEkstra Envanterimiz geniş ve büyüktür, değerli ürünlerinizin düzenini korumak için 3 kategoriye ayrılmıştır ve toplam 6 sayfa sağlar.

Pazarda gördüğünüz giyilebilir itemleri karakterinizin üstünde nasıl durduğuna dair fikir sahibi olabilirsiniz.Hızlı BK ve Ruh TaşıRuh taşlarını hızlı biçimde okumanız için geliştirilmiştir.

Birden fazla ruh taşını tek sefer'de okuyabilirsiniz.Uzaktan Beceri SistemiSeviye 5'e ulaştığınızda, sizin için bir beceri seçim penceresi açılır. Bu pencereden skillerinizi m1 olarak seçip alabilirsiniz.Zindanlara Geri DönüşOyunumuzu ve istemcimizi oyundan düşmeleri önlemek için her ne kadar optimize etmiş olsak bile bazen bundan kaçınamazsınız! Ancak bu, son zamanlarda bulunduğunuz zindandan vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu nedenle, zindanlarınızı kurtaran ve 5 dakika içinde tekrar katılmanıza izin veren bir sistem hazırladık !

Bir zindanı yalnız bıraksanız bile, hala geri dönüp başladığınız işi bıraktığınız yerden bitirebilirsiniz.Hava Durumu SistemiOyun seçeneklerini kullanarak hava durumunu değiştirebilirsiniz. İstediğiniz havada oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.Okçular Dibinde SistemiOyundaki uzaktan vuran tüm slotların seni sinirlendirmesine izin verme ! Artık farm yaparken oyundaki tüm slotlar dibinize kadar gelecek ve rahatlıkla farm yapabileceksiniz.Süresiz Cevher SistemiOyunda sürekli cevher eklemenize artık gerek yok.Süresiz Cevher sistemiyle aksesuarlara kalıcı olarak cevher ekleyebilirsiniz.Toplu ve Hızlı Silme SistemiEnvanterinizdeki gereksiz eşyaların tamamını hızlı bir şekilde silebilirsiniz.Hızlı Biyolog SistemiBiyolog görevlerinizi yapmak için köye gelmenize artık gerek yok ! Herhangi bir haritada veya kanalda olmanız farketmeksizin hızlı bir şekilde uzaktan biyolog görevlerinizi yapabilirsiniz.Hızlı Ekipman SistemiFarmlık, vs'lik , lonca savaşlık şeklinde itemlerinizi seçerken zorlanıyorsanız eğer bu sistem tam size göre. Ayarlayacağınız ekipman setlerini tek bir tuşa basarak giyebilirsiniz.Hızlı Artı Basma SistemiEşyalarınızı geliştirirken sürekli pencereyi tekrar açmanıza gerek yok. Ard arda basarken pencereye kapanmadan hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Tabi istediğiniz de kapatabileceksiniz.Hızlı Toplama SistemiOyundaki düşen eşyaları tek tek toplamanızı kolaylaştırdık. é tuşuna bastığınızda size ait olan yerdeki tüm eşyaları toplama hızınızı arttırdık. Artık çok kısa bir sürede yerdeki tüm eşyaları toplayabilirsiniz..Toplu Satın Alma SistemiMağazalardan ürünleri toplu bir şekilde alıp zamandan tasarruf edebilirsiniz.Efsun Botu SistemiNormal ve Premium olmak üzere 2 seçenekte hız olan efsun botu ile son derece hızlı & sekme sorunu olmayan bonuslar atabilirsiniz.Kadim Efsun SistemiKadim Efsun Sistemi ile eşyalarınıza istediğiniz bonusları getirebilirsiniz. 4 efsun seçebilirsiniz. Kadim efsun küresi ile eşyalarınızın 5.efsununu rastgele şekilde değiştirebilirsiniz.Karakter Detay SistemiKarakter Detay Sistemi ile karakterinizdeki bonusları görebilirsiniz.Hesap Kayıt SistemiHesap Kayıt Sistemi ile tekrar tekrar kullanıcı adı şifre yazmanıza gerek yok. Hesap adı ve şifrenizi kaydedip tek bir tuş ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.Farm Derece SistemiYeni dereceler'de karakterinize Canavarlara Karşı Güç - Bosslara ve Metinlere karşı güç bonusları gelir. 20.0000 dereceden sonra oyunda bosslardan düşen "Derece Soğutma Nesnesi" ile derecenizi arttırabilirsiniz.

Derece sistemi sadece daha hızlı farm yapabilmeniz için aktif edilmiştir, VS etkileyen bir bonus vermemektedir.Yardımcı Şaman SistemiYardımcı şaman sürekli peşinizde gezer. Üzerinizdeki şaman bonusları bittiğinde otomatik olarak sizi kutsar. Siz göndermediğiniz sürece yanınızdan ayrılmaz, oyun seçeneklerinden buffi şamanı gizleyebilirsiniz. Buffi şamanın skilleri oyun içi metinlerden düşen buffi beceri kitabı ve buffi ruh taşı ile geliştirilmektedir.Yeni Güçlü Binek SistemiYeni güçlü binek sistemi, seyis'den ücretsiz aldığınız madalyonlar ile kullanılmaktadır. Bineğinizin süresi bittiğinde bineğiniz envanterinizden silinmez fakat kullanamazsınız. Bineğinizi tekrar kullanmak için süresini uzatmanız gerekmektedir. Süresini uzatacak nesneyi etkinliklerden elde edebilirsiniz. Bineklere yeni görünümler kazandıran sertifikalar mevcuttur. Bu sertifikaları metinlerden elde edebilirsiniz. Bineklerinizi daha kullanışlı hale getirmek için, bineklerinize efsun eklemenizi sağladık. Binek efsun arttırma ve binek efsun değiştirme nesnelerini evrim parşömeni ve mutasyon parşömeni ile oyundaki mağazalardan satın alabilirsiniz.Kule SistemleriŞeytan Kulesi 5.katta bilgisayarı kasan oyuncular için metinli sistem oluşturduk. Bu sistemde her 1 dakikada bir bulunduğunuz kata metin gelir ve o metinden kilit taşı düşer. Düşen kilit taşlarını kullanarak bir üst kata çıkabilirsiniz.

Şeytan Kulesi'nde kavgalara son verdik, "Şeytan Kulesi Bekçisi"ne 50M ücret ödeyerek grubunuza özel kule yapabilirsiniz.

Şeytan Kulesi'nde oyundan düştüğünüzde aynı kanaldan giriş yaparak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Kostüm SistemiKostüm Efsunlama devre dışı bırakıldı, artık kostümler eski tarz, sabit bonus!

Kostüm Parlatma Taşı ile kostümlerinize yeni renk efektleri verebilirsiniz. Kostümleriniz 7 farklı şekilde parlayabilir.

Kostüm Arındırma Nesnesi ile kostümünüzü, saç stilinizi veya silah fişinizi sürelerden arındırabilirsiniz. Arındırılan kostümler sınırsız olmaktadır.Evrim SistemiOyunda 5 adet evrim mevcuttur. Silahınıza "Evrim Taşı" ile evrim basabilirsiniz. Evrim geliştirmelerinde sizden Mavi Ot - Kırmızı Ot - Yeşil Ot ve Mor Ot istemektedir. Her evrim silahınızın saldırı ve büyülü saldırı değerini arttırmaktadır. Evrim seviyesine göre silahınız parlayacaktır.Güvenlik Sistemleri"Güvenli Bilgisayar" modu ile hesabınıza sizin bilgisayarınız dışında hiç bir bilgisayarın erişmesine izin vermeyebilirsiniz.

"İtem Kilit Sistemi" yani ruha bağlama ile Eşyalarınızı kilitleyerek eşya hırsızlarına karşı önlem alabilirsiniz.Piyasa Denge ve Kontrol SistemiOyundaki nesneler, oyun yönetimi tarafından min. maks. satış oranları belirli aralıklarla piyasaya göre belirlenir. Bu belirlenen tutarlar altında offline pazarda satış yapılamaz.Boss Saatleri Takip SistemiOyundaki bossların hangi saatlerde çıktığını görüp, ona göre hazırlık yapabilirsiniz.Zindanlar

Giriş yapabileceğiniz seviye: 40


Giriş yapabileceğiniz seviye: 75


Giriş yapabileceğiniz seviye: 75


Giriş yapabileceğiniz seviye: 90


Giriş yapabileceğiniz seviye: 95


Giriş yapabileceğiniz seviye: 95
Version 1.2'de Aktif Edilecek [Ortalama 7-15 gün aralığı]


Giriş yapabileceğiniz seviye: 95
Version 1.4'de Aktif Edilecek [Ortalama 15-25 gün aralığı]


Giriş yapabileceğiniz seviye: Belirsiz
Version 1.7'de Aktif Edilecek.[Ortalama 30-50 gün aralığı]Yeni Zindan Sistemi

Oyuncularımızı düşünen mantıklı zindan içerikleri ile efsane bir deneyim seni bekliyor.

Bot Kontrol

Gelişmiş bot kontrol sistemleri ve avcı sistemleri Lidya2'de 7/24 çalışmakta. Temiz bir oyun için herşey dikkate alınıyor.

Global Ticaret

Oyun sürekli gelişen yapısı ile aktif ticaret ortamı sağlamakta. İleri düzey offline pazar sistemi ile her noktada satış yapma imkanına sahipsin.